kubota-m7001-LP2_04

Interesują nas zależności między pracą na roli a ludźmi, którzy ją wykonują. Kluczową kwestię stanowi dla nas również współgranie rolnictwa ze środowiskiem naturalnym.

Skupiliśmy się na tych zagadnieniach w celu usprawnienia rolnictwa i zwiększenia jego wydajności. Tylko przyroda wolna od zanieczyszczeń pozwala rolnictwu kwitnąć, a ludziom żyć zdrowiej i wygodniej.

Wróciliśmy zatem do podstaw. Przeanalizowaliśmy przeszłość i wyobraziliśmy sobie przyszłość rolnictwa. Stworzyliśmy wizję idealnego traktora – przyjaznego naturze, ułatwiającego codzienne zadania rolników i zwiększającego wydajność ich pracy. A później go zbudowaliśmy.

Przedstawiamy ciągnik Kubota M7001 – najczystszy, najbardziej wydajny, najmocniejszy traktor, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Zasługuje on na miano okrętu flagowego gamy maszyn rolniczych marki Kubota.

kubota-m7001-LP2_07
kubota-m7001-LP2_08

W pełni skonfigurowany do obsługi
różnych narzędzi i wykonywania wielu zadań

Mechaniczne samopoziomowanie

Mechaniczny układ samopoziomujący firmy Kubota zapewnia operatorowi niczym nieprzesłonięty widok na wprost.

Dźwignia sterowania ładowacza czołowego

Dźwignia sterowania ładowacza czołowego firmy Kubota znacznie upraszcza obsługę tego narzędzia, więc operator może skoncentrować się na czekającej go pracy. Dźwignia znajduje się na konsoli sterowania, zapewniając płynną i łatwą regulację oraz lepszą widoczność do przodu.

Hydrauliczne szybkozłącze z pojedynczą dźwignią

Pociągając jedną dźwignię operator może szybko i równocześnie podłączyć i odłączyć wszystkie cztery przewody przy użyciu jednej dźwigni, upraszczając zadania, które wymagają sprzętu hydraulicznego.

kubota-m7001-LP2_14kubota-m7001-LP2_17

kubota-m7001-LP2_11

Szybkozłącze/szybkozłącze ISO-Euro

Firma Kubota oferuje dwa rodzaje szybkozłączy, w tym szybkozłącze ISO-Euro. Obydwa umożliwiają podłączenie i odłączenie różnorodnego osprzętu, zapewniając szybką i prostą obsługę.

Szybki montaż i demontaż ładowacza

Montaż i demontaż ładowacza czołowego nie może być łatwiejszy dzięki rozkładanym podporom i dwóm sworzniom mocującym. Żadne narzędzia nie są potrzebne! Dzięki prostemu odpinaniu i zapinaniu ładowacza możliwy jest powrót do pracy w ciągu kilku minut.

System amortyzowania wstrząsów firmy Kubota (KSR)

System KSR pomaga zminimalizować zmęczenie operatora przez „wygładzenie” jazdy ciągnika. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, kiedy zadania wymagają wykonywania wielu ciasnych zakrętów na niewielkiej przestrzeni lub wiążą się z podnoszeniem i zrzucaniem ciężkich ładunków. Dzięki niej przenoszenie okrągłych bel jest znacznie mniej uciążliwe.

Trzecia sekcja hydrauliczna

Standardowa trzecia sekcja hydrauliczna pozwala na pracę z chwytakiem do bel lub innymi sterowanymi hydraulicznie urządzeniami. Zawór jest uruchamiany jednym przyciskiem umiejscowionym ergonomicznie na dźwigni sterowania.